Informace ke vstupenkám

Vstupenky na akci je možno zakoupit v předprodeji online na webu mistrovství světa nebo u výhradního prodejce GoOut. Vstupenky bude možno zakoupit i na místě. Nákup v předprodeji je cenově zvýhodněn. Kompletní ceník naleznete zde.

Cenové kategorie

  • Dospělí
  • Děti 7-12 let, senioři nad 65 let
  • Vozíčkář + doprovod
  • Rodinné vstupné 2 + 1 (2 dospělé osoby, 1 dítě ve věku 7-12 let)
  • Rodinné vstupné 2 + 2 (2 dospělé osoby, 2 děti ve věku 7-12 let)

Děti do 7 let mají vstup zdarma. Rodinnou vstupenku tvoří příslušný počet samostatných vstupenek.

Typy vstupenek

  • Celodenní vstupenka na základní část (13. – 20. června)
  • Celodenní vstupenka na play-off (21. – 23. června)
  • Permanentní vstupenka na celou dobu konání akce (13. – 23. června) + tričko MS

K permanentní vstupence náleží tričko MS zdarma, které bude k vyzvednutí v průběhu mistrovství ve stánku Kappa. Při nákupu vstupenky online je možno velikost trička zadat při objednávce. V nabídce jsou velikosti od XS po 4XL. Orientační rozměry jednotlivých velikostí (v cm):

velikost délka šířka v
podpaží
šířka u
spodního
lemu
XS 63 48 46
S 66 48 46
M 67 54 52
L 73 60 58
XL 77 60 58
2XL 80 60 58
3XL 80 64 63
4XL 84 64 63

Prodej na místě

Na místě je možno zakoupit všechny typy vstupenek jako v předprodeji. Pokladny se otevírají 2 hodiny před začátkem prvního utkání a zavírají 60 minut po začátku posledního utkání. Na pokladně je možno platit hotově pouze v českých korunách nebo kartou.

Platnost vstupenek

Jednodenní vstupenky jsou celodenní a platí na všechny zápasy daného hracího dne. Vstupenka platí v obou areálech v Praze a Havlíčkově Brodě. Opakovaný vstup do areálu je možný, návštěvník dostane při odchodu pásek.

Tribuny

Vstupenky nejsou na konkrétní místo. K dispozici je krytá tribuna a nekrytá tribuna na sezení a dále místa na stání kolem hřiště. Cena vstupenek je jednotná na stání i na sezení. Místa na tribunách jsou limitovaná, doporučujeme tedy včasný příchod.

Formát vstupenky

Vstupenky zakoupené online v předprodeji si po zaplacení můžete stáhnout ve formátu pdf. Vstupenku není nutné tisknout, u vstupu je možno prokázat se i elektronickou verzí v mobilním telefonu, tabletu apod.