Fanzona

Na mistrovství světa se můžete těšit nejen na homeruny a novozélandskou haku, ale také na plno zábavy. Ta na vás v obou areálech čeká ve Fanzoně. Abyste ale nebyli ochuzeni o nic podstatného ze hřiště samotného, Fanzona je vybavená velkoplošnou obrazovkou, která tu fanoušky bude zásobovat děním na hřišti a tím nejzajímavějším, co šampionát nabízí.

Každý den si do Fanzony můžete přijít vyzkoušet své (ne)softballové dovednosti. Připraven pro vás bude pálkařský tunel, který používají i ti nejlepší pálkaři světa při tréninku svých odpalů. Pro nejmenší bude připravené skákadlo ve tvaru softballového hřiště, kde se děti nejen unaví, ale také dozví něco o softballu.

Pro všechny softballové nadšence i pro ty, kteří se s tímto sportem chtějí seznámit, jsou přichystané disciplíny, které prověří, kolik softballového talentu v sobě máte.


Výběr toho nejlepšího z Fanzony:

STRIKE OUT – disciplína, která prověří, jak přesnou máte mušku při nadhozu.

OUTFIELD THROW – jak daleko musí polař dohodit? A dokážete to také?

RABBIT SOFTBALL – jak hbité máte nožky? Vyzkoušejte běh mezi metami.

CATCH IT – osahejte si pravé softballové vybavení! Jak složité je chytit softballový míček do kožené rukavice?

  • Ve Fanzoně si také budete moci prohlédnout unikátní výstavu 55 let historie českého softballu a baseballu, která se odhalí právě u příležitosti mistrovství světa.
  • Vaší pozornosti by neměl uniknout ani oficiální stánek mistrovství světa. Oblékneme vás „od hlavy až k patě“ a vybavíme vším, co by nemělo správnému fanouškovi chybět. Oficiální limitovanou kolekci jsme pro vás připravili ve spolupráci se značkou Kappa. Na prodejním stánku v areálu Svoboda park je navíc možné platit kartou!
  • Protože víme, že mistrovství světa, byť na domácím hřišti, je svým významem akce světového rozsahu, chceme přiblížit dědictví Čech i zahraničním návštěvníkům. Proto si ve stánku Jaroslava Svobody můžete zakoupit umělecké sklářské výrobky.
  • Ve vybrané dny si můžete pohlédnout i zakoupit nejnovější novinky softballového vybavení stánku Play-ball. Přijďte se také podívat na netradičně pojatou „tajnou“ novinku, kterou by rád „vyzkoušel“ každý.
  • Těšte se také na autogramiády a setkávání s maskotem Mr. Homerunem!