Info o turnaji

Mládežnické kluby na MS mužů zdarma

05.06.2019 | Jan Hausmann

Mimořádná příležitost se nabízí mládežnickým družstvům softballových klubů. Na základě četnějších dotazů umožňujeme mládežnickým klubům vstup na vybrané zápasy základní části MS mužů zdarma. Místo vlastního tréninku tak máte možnost vidět giganty světového sportu na vlastní oči. Nabídka platí do 10. června.

abídka je určena pro mládežnická družstva do 16ti let (Tee Ball, Coach Ball, žákovská a kadetská družstva) klubů registrovaných u ČSA.

V nabídce jsou zápasy základní části MS mužů (od 14. do 20. června), a to konkrétně zápasy od 13:30 nebo od 16:30. Můžete si vybrat jeden ze dvou areálů. Rozpis MS najdete zde.

Minimální počet výpravy je 9 hráčů a maximální počet doprovodu jsou 3 dospělé osoby. Doprovodná dospělá osoba je nutnou podmínkou.

Pokud chcete se svým družstvem navštívit MS mužů, vyplňte prosím elektronicky přiložený jednoduchý formulář a zašlete jej na email: hospitality@prague2019.com

Termín pro zaslání formuláře je 10. června včetně. Po tomto datu nebudeme moci z logistických důvodů žádostem o vstup vyhovět.