Propagace

Lidé z Modrých dveří se přijeli podívat na MS

21.06.2019 | Denisa Józsová

Softballové mistrovství světa také spolupracuje s organizací Modré dveře, které se snaží pomáhat lidem v tísni. A někteří z Modrých dveří se přijeli podívat i do pražského areálu Svoboda parku.

"Na mistrovství se nám zatím moc líbí, je to tu krásné," shodli se na své odpovědi. To, že fandí Čechů se dá samozřejmě očekávat, ale kdo další je svou hrou zaujal? "Mě se zatím hrozně líbí hra Japonců, kterým přeji, aby se dostali co nejdále," odpověděl jeden z respondentů, načež s ním hned další souhlasil. A jestli sledovali mistrovství světa i předtím? "Ano, já jsem ho sledoval. Viděl jsem každý zápas českého národního týmu v televizi a ještě jsem se podíval na nějaké ze záznamu." Další z odpovídajících sledoval některé zápasy, zatímco poslední dosud neviděla ani jedno utkání, ale slíbila, že se v tom polepší a na nějaké utkání se podívá.

Modré dveře jsou nestátní neziskovou organizací, která se snaží zkvalitňovat život lidem, kteří jejich podporu potřebují v těžkých životních situacích. Mimo to navíc učí odborníky, jak tuto pomoc poskytovat dále.  

Vize organizace : "Jde nám o společnost, která stojí na stabilních, zodpovědných a svobodných lidech."

Poslání : "Jsme tu pro lidi, kteří hledají životní stabilitu a potřebují k tomu profesionální pomoc či podporu."

Hodnoty: Spolupráce, stabilita, odpovědnost, profesionalita, rovnocennost.

Více informací najdete zde: http://www.modredvere.cz/